E-Parduotuvė

Filters
Done
  Active Filters
  Filter by Category
  Filter by Color
  Filter by Size
  Filter by Price

  Min Price:

  Max Price:

 • Placeholder

  Antrojoje pamokoje ,,Garso jungimas su kvėpavimu“ sužinosite, kas tai yra, kuo tai skiriasi nuo paprasto kvėpavimo ir kaip tai naudoti praktikoje. Taip pat išmoksite vieną saugiausių apšilimo technikų – ,,burzgimą“. Atliksite nemažai pratimų ne tik su mokytoju, bet ir vieni!

 • Placeholder

  Šiame įraše rasite vokalo pedagogo, muzikos meno daktaro Remigijaus Sabaliausko prisistatymą, trumpą paaiškinimą, kas jūsų laukia šiose pamokose, supažindinamą su vokalo ir dainavimo sąvokų skirtumais bei panašumais, paaiškinimą, iš kur atsiranda garsas ir kodėl aplinkiniai mus girdi kitaip, nei mes patys. Taip pat bus iškeltas klausimas ,,Dainuoti ar nedainuoti?“ ir, tikimės, mokytojo atsakymas padės jums apsispręsti, ar norite išmokti taisyklingai dainuoti.

 • Placeholder

  Pirmojoje pamokoje ,,Kvėpavimas“ bus aiškiai ir paprastai paaiškinta, kas yra diafragma, kaip reikia taisyklingai kvėpuoti. Taip pat šioje pamokoje prasideda ne tik teorija, bet ir praktika! Mokysitės kvėpavimo pratimų, kuriuos atliksite kartu su mokytoju, o vėliau – vieni

 • Placeholder

  Trečiojoje pamokoje ,,Grynieji balsiai“ išmoksite, kaip taisyklingai formuoti penkis grynuosius balsius, iš kurių susidaro dauguma kitų vokalinių garsų. Išmoksite, kaip teisingai turi būti formuojamos balsės ne tik lūpomis, bet ir kokioje padėtyje turi gulėti liežuvis, kurie balsiai yra atviri, kurie uždari, taip pat išgirsite paaiškinimus, kuo skiriasi pozicijos šnekant ir pozicijos dainuojant, kodėl šie balsiai yra itin svarbūs dainavime. Atliksite itin daug pratimų ir išmoktą teoriją pritaikysite praktiškai.