Archyvas

VALIO!!!
Nuo birželio 1d. studija vėl atvėrė duris!
Sugrįžome su dar didesnėmis jėgomis, naujomis idėjomis ir tikslais!

Kas pasikeitė?
Sumažinome kainą. Visiems grupinių užsiėmimų abonementams iki pat rugsėjo mėnesio bus taikoma 20proc. nuolaida!
Sumažinome vaikų skaičių vieno užsiėmimo metu. Iki rugsėjo mėnesio į vieną užsiėmimą bus priimami TIK 4 vaikai!
Dar labiau akcentuojame švarą, tvarką, higieną.  Ir prieš karantiną viską dezinfekuodavome, plaudavome žaisliukus, rankytes. Tačiau dabar tam skiriame ypatingą dėmesį: nebėra bendrų žaislų dėžės, su kuria vaikai galėdavo žaisti prieš ir po užsiėmimo; nebėra lavinamosios lentos; nebėra pasisėdėjimų ir paplepėjimų prieš ir po užsiėmimų. Visi žaislai ir instrumentai yra dezinfekuojami, patalpos vėdinamos prieš kiekvieną užsiėmimą.
Pakeitėme grafiką. Padarėme ilgesnes pertraukas tarp užsiėmimų, kad bent 15 minučių  skirtume vėdinimui prieš kiekvieną užsiėmimą. Taip pat Jūsų patogumui padarėme daugiau skirtingų laikų pasirinkimų.
Ir nuotolinis, ir studijoje.  Darbas nuotoliniu būdu mums buvo naujas iššūkis, tačiau puikiai vykęs! Matydami visų susidomėjimą, nusprendėme palikti ir nuotolinį mokymą, ir užsiėmimus studijoje. Valio!

O čia mūsų naujas tvarkaraštis:


                    Dėl šalyje paskelbtos nepaprastosios padėties bei karantino, prasidėjusio kovo 16d. Meninio ugdymo studija ,,GENIUS ARTS“ laikinai stabdo savo veiklą. Nuo kovo 16d. iki oficialios karantino pabaigos nevyks nei grupiniai užsiėmimai, nei individualios pamokos. O vos tik karantinas pasibaigs – lauksime Jūsų studijoje su naujomis idėjomis, atnaujinta programa ir begale muzikos!

Tačiau… kad namuose nebūtų liūdna – kviečiame jus į virtualius muzikinius užsiėmimus vaikams nuo 6 mėnesių iki 6 metukų bei į nuotolines vokalo ir fortepijono pamokas!

Registruotis galite telefonu +37063970073 , INSTAGRAM @_geniusarts_ arba Facebook GENIUS ARTS! Suteiksime visą informaciją asmeniškai, o užsiėmimų grafiką skelbiame čia:

P.S. Savo INSTAGRAM paskyroje @_geniusarts_ dalinamės nemokamais patarimais, kaip galima muzikuoti namuose! Pasekite mus Instagram’e ir muzikuokime kartu, patiriant pačias geriausias emocijas!


Rugsėjo 2d. Vilniuje duris atvėrė nauja
meninio ugdymo studija ,,GENIUS ARTS“,
adresu P.Lukšio g.7

https://www.youtube.com/watch?v=FOI2ZSWS7rE

https://www.delfi.lt/kultura/naujienos/vilniuje-duris-atverusi-meninio-ugdymo-studija-kviecia-kurti-glaudu-rysi-su-savo-vaikais.d?id=82282085

VIRTUALUS 3D TURAS PO STUDIJĄ:

 

 

Studijoje vykdomos programos:
1) Individualios fortepijono, vokalo ir fleitos pamokos
2) Grupiniai užsiėmimai ,,Pažinkime pasaulį su muzika“ nėštukėms,
kūdikiams, vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems!

Registracija ir informacija el.paštu
info@geniusarts.lt arba tel.nr. +37063970073

Naujienas sekite mūsų svetainėje, socialiniame tinkle ,,FACEBOOK“
GENIUS ARTS puslapyje ir INSTAGRAM platformoje @_geniusarts_!