GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Meninio ugdymo studijoje ,,GENIUS ARTS“ vyksta grupiniai užsiėmimai ,,Pažinkime pasaulį su muzika“. 

Ne vieno mokslinio tyrimo rezultatai rodo, kad menas, o ypač muzika, padeda vaikučių vystymuisi ir raidai; kad nėštumo metu klausoma ar atliekama muzika, dainos ir įvairios melodijos padeda mamai megzti ryšį su nauja gyvybe; įrodyta, kad vaikučiai, klausydami ir analizuodami tinkamai parinktą muzikos žanrą, geriau užmiega, greičiau vystosi jų kalbėjimo įgūdžiai, o kai kurie tyrimai net gi teigia, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai, prisilietę prie muzikos viena ar kita forma, pasiekia aukštesnių rezultatų mokykloje, lengviau įsisavina medžiagą, greičiau atlieka įvairias užduotis.Apie visa tai plačiau pasakos kvalifikuoti muzikos pedagogai grupinių užsiėmimų metu.

Vaikučiams užsiėmimus veda: Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje magistro laipsnį ir muzikos pedagogo kvalifikaciją įgijusi Marija Ivaškevičiūtė.

Grupiniai užsiėmimai:

1) NĖŠTUKĖS
Rekomenduojama pradėti lankyti 16 nėštumo savaitę, kai vaisius pradeda girdėti išorinius garsus.

2) MAMA IR VAIKAS:
Užsiėmimai vyksta atskiroms amžiaus grupėms!
Amžiaus grupės: 0-6mėn.; 6-24mėn.; 2-5m.
Šiuose užsiėmimuose turėtų dalyvauti vienas iš tėvelių. Kviečiame kartu patirti neapsakomas emocijas, stebėti ir matyti, kaip jūsų vaikučiai reaguoja į muziką, kartu megzti ryšį bei pažinti pasaulį su muzika!

Pirmasis užsiėmimas nemokamas, tad kviečiame apsilankyti!

Registracija ir informacija: info@geniusarts.lt arba tel.nr. 863970073