Kolektyvas

VšĮ ,,Genius Arts“ įsteigėjas, organizacijos direktorius Dr.Remigijus Sabaliauskas. Baigęs mokslus JAV, ten įgijęs muzikos mokslų daktaro laipsnį, grįžo į gimtąją Lietuvą, kur tęsia savo kūrybinę veiklą. Dr.R.Sabaliauskas yra Kauno muzikinio teatro solistas (pagrindinis vaidmuo N.Rimskij-Korsakov operoje ,,Caro sužadėtinė“), dirba Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje bei Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje vokalo bei fortepijono mokytoju. Sėkmingai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, organizuoja įvairius projektus, koncertus, prodiusuoja jaunus atlikėjus.

VšĮ ,,Genius Arts“ projektų vadovė Konstancija Kerbedytė. Baigusi Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą, fortepijono specialybę, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, meno vadybos specialybę. Intensyviai užsiima renginių organizavimu, atlikėjų prodiusavimu, taip pat koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje kaip solistė, koncertmeisterė arba įvairiose ansamblių sudėtyse.

 

 

VšĮ ,,Genius Arts“ bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis, renginiams samdo profesionalus iš kitų įstaigų, užtikrindami geriausią renginio ir paslaugos kokybę.