VOKALO PAMOKOS

Lietuvoje paskelbus karantiną, muzikos meno daktaras Remigijus Sabaliauskas pradėjo vesti individualias vokalo pamokas NUOTOLINIU BŪDU.

Nuotolinės pamokos – tai puiki galimybė mokytis groti būnant bet kuriame pasaulio kampelyje! Nuotoliniu būdu į Dr.Remigijaus Sabaliausko pamokas jungėsi jau daugiau nei 50 įvairaus amžiaus mokinių iš 11 pasaulio šalių! Dabar atstumas tikrai nebėra kliūtis siekti to, ko nori, gauti tai, kas yra aukščiausio lygio! Nes dabar, nejudėdamas iš namų, gali mokytis, tobulėti, tiesiog įsijungęs kompiuterį!

Dainavimo pamokos pritaikytos ne tik profesionalams, klasikinio vokalo šalininkams, bet ir mėgėjams!

Dr.Remigijaus Sabaliausko darbo patirtis yra įvairi – tiek su vaikais, tiek su suaugusiais. Amžiaus kategorija nėra svarbi, norint išmokti dainuoti!

Jei norite išmokti dainuoti, tačiau nedrįstate ar abejojate savo galimybėmis, užsiregistruokite  į pirmąją pamoką, kurios metu Dr.Remigijus Sabaliauskas įvertins jūsų gabumus ir suteiks konsultaciją bet kokiais su muzika susijusiais klausimais. O po jos galėsite nuspręsti – vieną, du ar triskart per savaitę norėsite lankyti pamokas!

Dr.Remigijaus Sabaliausko gyvenimo aprašymas

Kilus klausimams nesidrovėkite ir paskambinkite tel.nr. 868525551, Dr.Remigijus Sabaliauskas mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus!